Jakie kamery IP są najlepsze?

Nie jest tajemnicą, że decydując się na monitoring swoich posiadłości czy też firm większość wybiera o wiele praktyczniejsze kamery internetowe zwane również kamerami IP. Jest to wybór zrozumiały, ponieważ mają one znacznie więcej zalet od kamer analogowych. Mimo wszystko i pośród samych kamer IP mamy te lepsze i gorsze. Tak więc jakie kamery IP najlepsze będą do monitoringu naszego mienia?

Najważniejsze parametry

Najlepsze kamery IP to oczywiście te, które posiadają doskonałe parametry. Tak oto zacząć trzeba byłoby od rozdzielczości, jakie nam one oferują. Nie ma sensu decydować się dziś na kamery SD, które są kamerami drugiego czy nawet trzeciego rzędu. O wiele lepszy obraz zapewniają nam kamery HD, choć i tu jest pewien podział. Wyżej cenione są kamery Full HD, choć również i HD Ready nie wyglądają najgorzej.

Istotnym elementem jest również obiektyw. Wiele kamer ma go wbudowanych, choć można zdecydować się na osobne jego dobranie. Jest to dobra opcja, ponieważ daje duże możliwości konfiguracji i dopasowania do monitorowanego obszaru.

Weźmy tu pod uwagę również ich podłączenie. Na znacznie praktyczniejsze wyglądają kamery bezprzewodowe, które nie wymagają kabla, choć takie rozwiązanie jest również i droższe.

Wiecie już jakie kamery IP są najlepsze, aczkolwiek nie zapominajmy o ich dodatkach. Tak oto mowa tu o przetworniku podczerwieni pozwalającym na obserwację po zmroku, karcie SD czy funkcji detekcji ruchu.

Największy wybór kamer IP znajdziemy na tej stronie http://www.ctr.pl/produkty/wszystkie-kamery-ip/index.html